ZŁY DEAL doprowadził do krawędzi BANKRUCTWA. Seria X. Epizod 7

112 0

W obecnych czasach dużym problemem staje się kwestia terminowości w opłacaniu faktur. Przez natłok obowiązków, sytuacje rozpraszające czy po prostu celowe działanie, zaległości nie są opłacane w terminie. Bohater siódmego epizodu serii X spotkał się z sytuacją, w której zaangażowany był w rozwój firmy, która powstawała od podstaw. Angażował wszystkie swoje możliwości, ale także pieniądze, które miały zostać zwrócone. Gdyby nie upór bohatera odcinka, możliwe, że do dnia dzisiejszego wyłożone przez niego fundusze nie trafiłyby do niego z powrotem. Aby poznać szczegóły, zapraszamy do zapoznania się z siódmym epizodem Serii X.

Seria X to anonimowe wywiady z przedsiębiorcami, którzy chcą się podzielić swoją trudną historią, aby inni nie musieli popełniać ich błędów. Anonimowość to decydujący element dzięki któremu goście programu otwierają się w pełni, nie obawiając się ostracyzmu czy odwetu ze strony osób, które je skrzywdziły.

Dlatego jeśli w swojej karierze biznesowej przeżyłeś coś co było trudne, zostałeś oszukany, straciłeś sporą sumę pieniędzy, ktoś Cię okradł czy też próbował Ci zaszkodzić, skontaktuj się z nami. Chętnie umożliwimy Ci opisanie Twojej historii w formie tekstowej na naszym blogu lub przeprowadzimy z Tobą anonimowy wywiad na naszym kanale.