Zarabiał 20000ZŁ/MC, wziął KREDYT by PRZEŻYĆ! Seria X. Epizod 5

161 0

Nie trudno jest, aby przysłowiowa “woda sodowa” uderzyła do głowy, gdy jest się młodym człowiekiem zarabiającym bardzo dużo pieniędzy. Dodatkowo, można by pomyśleć, że możliwe jest współpracowanie z długoletnimi znajomymi bez żadnych umów i dokumentów – jedynie ufając im. Jednak nasz gość przekonał się o tym, że tak naprawdę w życiu można ufać tylko sobie, a na wszystko inne należy mieć skrupulatne dokumenty. O tym jak poradzić sobie z sytuacją, gdy oszukają cię bliscy znajomi oraz czego takie doświadczenia mogą nauczyć, opowiada bohater piątego epizodu Serii X.

Seria X to anonimowe wywiady z przedsiębiorcami, którzy chcą się podzielić swoją trudną historią, aby inni nie musieli popełniać ich błędów. Anonimowość to decydujący element dzięki któremu goście programu otwierają się w pełni, nie obawiając się ostracyzmu czy odwetu ze strony osób, które je skrzywdziły.

Dlatego jeśli w swojej karierze biznesowej przeżyłeś coś co było trudne, zostałeś oszukany, straciłeś sporą sumę pieniędzy, ktoś Cię okradł czy też próbował Ci zaszkodzić, skontaktuj się z nami. Chętnie umożliwimy Ci opisanie Twojej historii w formie tekstowej na naszym blogu lub przeprowadzimy z Tobą anonimowy wywiad na naszym kanale.