Stracił 100 MILIONÓW na niewypłaconym odszkodowaniu. Seria X. Epizod 4

195 0

Ubezpieczenie to jeden z podstawowych sposobów ochrony majątku na wypadek niespodziewanych zdarzeń. Są jednak sytuacje, w których okazuje się, że wszystko jest w porządku, dopóki nie przychodzi moment wypłaty odszkodowania. Wtedy zdarza się, że nasz “gwarant bezpieczeństwa” staje się przysłowiowym gwoździem do trumny. Gość czwartego odcinka Serii X na celowym działaniu ubezpieczyciela, wymierzonym w uniknięcie zapłaty za objętą umową szkodę, stracił 100 milionów złotych. Powodem problemu był pożar, jednak to nie on był bezpośrednią przyczyną kłopotów dla jego firm, a właśnie konflikt z ubezpieczycielem…

Seria X to anonimowe wywiady z przedsiębiorcami, którzy chcą się podzielić swoją trudną historią, aby inni nie musieli popełniać ich błędów. Anonimowość to decydujący element dzięki któremu goście programu otwierają się w pełni, nie obawiając się ostracyzmu czy odwetu ze strony osób, które je skrzywdziły.

Dlatego jeśli w swojej karierze biznesowej przeżyłeś coś co było trudne, zostałeś oszukany, straciłeś sporą sumę pieniędzy, ktoś Cię okradł czy też próbował Ci zaszkodzić, skontaktuj się z nami. Chętnie umożliwimy Ci opisanie Twojej historii w formie tekstowej na naszym blogu lub przeprowadzimy z Tobą anonimowy wywiad na naszym kanale.