Oddał pomysł w ręce KONCERNU. Seria X. Epizod 3

217 0

Pomysł jest jednym z podstawowych elementów, które prowadzą do biznesowego sukcesu. Może się wydawać, że duże podmioty pokroju koncernów stanowią potencjalnie rzetelnego i uczciwego partnera. Takiego, z którym można się podzielić koncepcją na kształt obustronnej współpracy. Nasz gość przekonał się jednak, że przekazanie zbyt dużej ilości informacji może okazać się przyczyną ogromnej straty. O tym jak łatwo jest stracić wartość intelektualną i jak uniknąć podobnych sytuacji, opowiada bohater trzeciego epizodu Serii X.

Seria X to anonimowe wywiady z przedsiębiorcami, którzy chcą się podzielić swoją trudną historią, aby inni nie musieli popełniać ich błędów. Anonimowość to decydujący element dzięki któremu goście programu otwierają się w pełni, nie obawiając się ostracyzmu czy odwetu ze strony osób, które je skrzywdziły.

Dlatego jeśli w swojej karierze biznesowej przeżyłeś coś co było trudne, zostałeś oszukany, straciłeś sporą sumę pieniędzy, ktoś Cię okradł czy też próbował Ci zaszkodzić, skontaktuj się z nami. Chętnie umożliwimy Ci opisanie Twojej historii w formie tekstowej na naszym blogu lub przeprowadzimy z Tobą anonimowy wywiad na naszym kanale.

Uwolnij swoje porażki. Pozwól innym uczyć się na swoich błędach. Świat Ci podziękuje.