PRZEROSŁY mnie moje zarobki, a zgubiła CHCIWOŚĆ. Seria X. Epizod 2

198 0

▶️▶️▶️ Koniecznie WŁĄCZ NAPISY ✅

Często okazuje się, że szybkie wzbogacenie się niesie conajmniej tyle samo ryzyka, co radości. Przekonał się o tym gość drugiego epizodu Serii X, który w młodym wieku utracił łącznie MILION złotych.

Warto poznać tę historię i zastanowić się nad swoimi poczynaniami. Choć może wydawać się to banałem, to należy się solidnie zastanowić przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej. Czasem nawet potencjalnie dobry interes z zaufanymi ludźmi może ostatecznie okazać się katastrofalny… O tym i wielu innych ciemnych stronach życia przedsiębiorcy opowiada nasz rozmówca.

Seria X to zanonimizowane wywiady z przedsiębiorcami, którzy chcą się podzielić swoją trudną historią, aby inni nie musieli popełniać ich błędów. Anonimowość to decydujący element dzięki któremu goście programu otwierają się w pełni, nie obawiając się ostracyzmu czy odwetu ze strony osób, które je skrzywdziły.

Dlatego jeśli w swojej karierze biznesowej przeżyłeś coś co było trudne, zostałeś oszukany, straciłeś sporą sumę pieniędzy, ktoś cię okradł czy też próbował ci zaszkodzić, skontaktuj się z nami. Chętnie umożliwimy Ci opisanie Twojej historii w formie tekstowej na naszym blogu lub zrobimy z Tobą wywiad na naszym kanale dając pełną anonimowość.

Uwolnij swoje porażki. Pozwól innym uczyć się na swoich błędach. Świat Ci podziękuje.