Partnerzy Przygód Przedsiębiorców

zobacz polecane przez nas firmy

Tworząc program Przygody Przedsiębiorców poznajemy wiele osób, które są specjalistami w swoich dziedzinach. Ponieważ wierzymy, że warto promować wysokiej jakości usługi, prezentujemy poniżej listę naszych partnerów. Aby skorzystać z ich usług na warunkach unikalnych dla naszych czytelników/widzów/słuchaczy powołaj się na Przygody Przedsiębiorców kontaktując się z nimi!

Zespół 3QQ

3QQ – pasywny dochód z nieruchomości

3QQ to firma prowadzona przez duet Kamila Michalika i Michała Golasińskiego. Panowie od ponad 7 lat zajmują się branżą nieruchomości. Dzięki własnemu doświadczeniu oraz ciągłej edukacji 3QQ stworzyło produkt dla osób szukających bezpiecznej inwestycji ale też bardziej opłacalnej niż lokaty z dwu-procentową stopą zwrotu. 3QQ oferuje mieszkania podzielone na pokoje lub kawalerki czyli przeznaczone typowo pod wynajem. Dodatkowo zapewniają obsługę najmu oraz jego gwarancję.

Strona 3QQ

Polrentier – w końcu skuteczne ubezpieczenia

Wszystkim ubezpieczyciel kojarzy się z panem w znoszonym garniturze pomykającym biała Fabią przez Polskę. Żeby w najprostszy sposób przekazać jakimi specjalistami są ludzie w tej firmie powiemy tyle, że obecnie zabezpieczają oni majątek o wartości 500 000 000 ZŁ. Po kontakcie z nimi może się okazać, że twoja polisa na życie wcale nie opiewa na 500 tysięcy tylko na 150 a do wypłacenia pozostałych 350 musisz umrzeć w sposób godny serii “Oszukać Przeznaczenie”

Dowiedz się więcej

http://polrentier.pl

Gonito – Twoja droga na Amazon

Wiecie, że na Amazonie można sprzedawać swoje towary tak samo jak na Allegro? No prawie tak samo, ale jeżeli chcesz aby twoje produkty mogły być do kupienia za pośrednictwem Amazon to jest to możliwe.
Gonito, firma za którą stoi amazon-ekspert Damian Wiszowaty, pomoże Tobie wprowadzić twój sklep na Amazon, pomoże w pozycjonowaniu i opracowaniu logistyki ale też będzie wstanie pomóc w przypadku konfliktu na linii Amazon – Ty

Dowiedz się więcej

http://gonito.pl

Derred – pracownia krawiecka

Karol Włodarski od ponad 30 lat oddaje swoje życie coraz rzadziej spotykanej sztuce krawiectwa męskiego. Doradza swoim klientom właściwy dobór odzieży i akcesoriów do każdej okoliczności. To spod jego, oraz jego zespołu rąk wychodzą kamizelki, w których Adrian występuje prowadząc Przygody Przedsiębiorców. Jeżeli chcesz mieć pewność, że twój ubiór jest adekwatny do twojego statusu, musisz odwiedzić tę pracownię.

https://www.derred.pl/

Studio filmowe BLACKFISH

Specjaliści tworzący cudowne produkcje filmowe jaki własny sprzęt do ich realizacji. BLACKFISH to kilkunastoosobowy zespół artystów i inżynierów, którzy każdą realizację rozbijają na atomy tak by każdy detal ich produkcji był dopieszczony. Ich studio znajduje się w Bydgoszczy, ale zlecenia realizują na teranie całego kraju.

https://blackfish.pl

Drone By – fotografia z drona

Marcin Samotyja to człowiek wielu talentów, ale jednemu oddaje się szczególnie, czyli robieniu kozackich zdjęć z powietrza. Można by tu napisać wiele pięknych słów na temat jego pracy ale najlepiej odda to jego portfolio na Instagramie

https://www.instagram.com/drone_by/

Bydgoskie Centrum Finansowe


Miejsce spotkań, a także przestrzeń dla twojej firmy. BCF (wcześniej Drukarnia) to budynek będący niegdyś galerią handlową, a obecnie ewoluujący w kierunku bycia biurowcem umiejscowionym w samym centrum Bydgoszczy. Oprócz możliwości wynajmu lokalu dla Twojej firmy, znajdziesz tu również całodobowy, chroniony parking zapewniający ponad 150 miejsc parkingowych. To właśnie w tym miejscu Przygody Przedsiębiorców mają swoją siedzibę.