Opinie gości programu

Szczerze mówiąc, to miałem wątpliwości czy inwestować czas w wywiad. Ale efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Nie tylko jeśli chodzi o klientów, którzy zaczęli pukać do drzwi, bo zobaczyli z kim na codzień rozmawiają przez telefon. Ale też wywiad był jednym z kluczowych punktów, który przekonał inwestora to podjęcia z nami współpracy. Dziękuję Adrianie i Bartku!

Karol Chęciński
Właściciel Syneo

Wywiad na kanale Przygody Przedsiębiorców był pierwszym tego typu doświadczeniem dla mnie, jako przedsiębiorcy. Pierwszym od początku prowadzenia działalności, czyli od 4 intensywnych lat, w trakcie których brakowało czasu aby spojrzeć wstecz i podsumować to, co się wydarzyło. Jako przedsiębiorcy, często mamy trudność, aby spojrzeć na swój biznes z perspektywy. Wywiad, który przeprowadził ze mną Adrian, dał mi właśnie taką możliwość, aby zatrzymać się na chwilę i podsumować nasze firmowe dokonania. Chwilę po publikacji wywiadu ruszyły pierwsze rozmowy z potencjalnymi inwestorami i dzisiaj jesteśmy już na etapie finalizowania inwestycji. Całe to pozytywne zamieszanie wokół naszej firmy, które wywołał wywiad, do dzisiaj przynosi nam zapytania oraz miłe słowa uznania. Uważam, że udział w programie Przygody Przedsiębiorców jest jednym z must have’ów każdego przedsiębiorcy, bez względu na stopień zaawansowania. Nie ma lepszego miejsca w polskim Youtube, które może dać tak wiele, zarówno Tobie samemu jak i Twojej firmie.

Bartłomiej Stempień
Współwłaściciel BLACKFISH

Patrząc na jakość, tempo rozwoju i kręgosłup moralny Panów z Przygód Przedsiębiorców możemy się jedynie domyślać, że właśnie tworzą największy kanał na Youtube o tematyce biznesowej w Polsce. 
Jest nam niezwykle miło, że mieliśmy możliwość być częścią tego niezwykle inspirującego programu udzielając kilku wywiadów. Dziękujemy bardzo za zaproszenie. Ponadto Przygody Przedsiębiorców to dla nas Partner Biznesowy od 2018 r., który dba o nasze kwestie marketingowe w sieci. Prywatnie twórcy kanału to fantastyczni, ambitni i bardzo sympatyczni Panowie, którzy tworzą zgrany i sprawnie działający zespół. Jednym zdaniem dajemy REKOMENDACJĘ.

Kamil Michalik
Właściciel 3QQ

To już nie jest program. To SHOW!

Ja mam to szczęście, że mogłem być uczestnikiem (odcinek 13) i od razu podkreślam – NIE jestem obiektywny, bo nie tylko Adriana i Bartka lubię ale i szanuję. Nie znam wielu osób, które działają tak konsekwentnie i tak blisko swojej wizji. Codziennie, codziennie, codziennie. Adrian, wiele miesięcy temu powiedział mi nieco o swojej intencji i PUF! – niczym mag – zamienia swoje plany i marzenia w namacalną rzeczywistość. A przy okazji poprawia skuteczność polskich przedsiębiorców, bo to nie on jest głównym bohaterem odcinka – głównymi bohaterami odcinka są wszyscy ci, którzy chcą się z niego czegoś nauczyć. Jeszcze raz Wam dziękuję i pozostaję zobowiązany, tym bardziej, że dźwignia jaką daliście mojemu przedsięwzięciu poruszyła całą moją planetę!

Rafał Mazur
Zen Jaskiniowca


Adriana i Bartka znam już od pewnego czasu i prywatnie bardzo chłopaków lubię. Gdy poprosili mnie o wywiad, przedstawili sprawę tak, jakbym to ja wyświadczał im przysługę. Po opublikowaniu wywiadu zauważyłem, jak diametralnie zmieniła się sytuacja: teraz to ja powinienem podziękować im za tę możliwość, która nie tylko była dla mnie bardzo ciekawą przygodą, ale również przyniosła mi wymierne korzyści w postaci nowych Klientów, czy też nowych znajomości, które mają szansę przerodzić się w kolejne interesujące projekty. Tym, czym najbardziej mi ekipa Przygód Przedsiębiorców imponuje, jest ich nieskończona energia i prawdziwa fascynacja biznesem. Są to ludzie, których warto znać i których pracą warto się inspirować. Każde nasze spotkanie oraz każdy film, który publikują na ich kanale jest dla mnie źródłem motywacji i nowych pomysłów na rozwój mojej firmy.

Karol Włodarski
Pracownia Krawiecka Derred