BŁĘDNE DECYZJE doprowadziły do KATASTROFY. Seria X. Epizod 6

145 0

Dynamiczny rozwój firmy, oprócz korzyści, może mieć również negatywne strony. Brak strategicznych założeń, niechęć do zatrudnienia profesjonalistów, którzy pomogliby opanować zaistniałe sytuacje, może spowodować, że nawet dobrze prosperującej firmie grożą kłopoty. Bohater szóstego epizodu Serii X prowadził firmę, z osobami, które wydawało mu się, że zna, a i tak przytrafiła mu się historia, która spowodowała, że stracił niemal 9 milionów złotych. Aby poznać szczegóły, zapraszamy do zapoznania się z szóstym epizodem Serii X.

Seria X to anonimowe wywiady z przedsiębiorcami, którzy chcą się podzielić swoją trudną historią, aby inni nie musieli popełniać ich błędów. Anonimowość to decydujący element dzięki któremu goście programu otwierają się w pełni, nie obawiając się ostracyzmu czy odwetu ze strony osób, które je skrzywdziły.

Dlatego jeśli w swojej karierze biznesowej przeżyłeś coś co było trudne, zostałeś oszukany, straciłeś sporą sumę pieniędzy, ktoś Cię okradł czy też próbował Ci zaszkodzić, skontaktuj się z nami. Chętnie umożliwimy Ci opisanie Twojej historii w formie tekstowej na naszym blogu lub przeprowadzimy z Tobą anonimowy wywiad na naszym kanale.